Перлини Буковини і ПоділляУ програмі туру (екскурсії) з Миколаєва: Відвідування єдиної в Україні діючої церкви-замку, Кам’янець-Подільської і Хотинської фортеці, Резиденції митрополитів Буковини і Далмації (охороняється ЮНЕСКО), Кришталевої печери – найдовшої гіпсової печери Європи а також Джуринського водоспаду – найвищого рівнинного водоспаду України!


Програма подорожі

index

17:00 Трансфер м.Миколаїв – м. Одесса
12:26 Відправлення поїздом 108 з м.Одеса в м.Хмельницький


index 205:35 Прибуття в м.Хмельницький. Посадка в міркоавтобус (автобус). Переїзд в с.Сутківці.
06:35-07:00 Прибуття в с.Сутківці. Відвідування унікальної і єдиної в Україні Покровської церкви – замку XIV століття. Її унікальність полягає в тому, що в середні століття споруда мала дві основні функції – крім основної (місце для молитви), храм також був фортифікаційною спорудою, який захищав жителів від набігів татар. Переїзд в м.Кам’янець-Подільський.

09:00-12:00 Авто-пішохідна екскурсія по місту, в ході якої ви познайомитеся з «Що біжить ланню» – найвищим мостом України, магістратом, турецьким мінаретом, Російськими воротами, церквою святих апостолів Петра і Павла, будинком Потоцьких, вірменською церквою, францисканским монастирем. Родзинкою екскурсії стане відвідування старої фортеці, яка подарує незабутні враження від побаченого! Вільний час в місті.

12:30-13:30 Обід. Переїзд в Нирків.
15:30 Відвідування Джуринського водоспаду – найвищого рівнинного водоспаду на території України (висота – 16 м). Знаходиться він неподалік від мальовничих руїн Червоногородського замку. За однією з легенд, даний водоспад має штучне походження. Подейкують, що багато століть тому назад турки з татарами, прориваючись до неприступного Червоногородського замку, у всіх боків оточеного водою, зруйнували один з кам’яних кряжів, тим самим змінивши русло річки. Переїзд в с.Кривче

16:30 Прибуття в Кривче. Відвідування найбільшої гіпсової печери в Європі – Кришталевої печери, вік якої становить понад 20 мільйонів років! Протяжність екскурсійного маршруту становить 2,5 км, під час проходження яких ви помилуєтеся білосніжними кристалами гіпсу, які дуже нагадують різних тварин – буйволів, слонів, орлів, ящірок і т.д … Незабутнє видовище! Багато кристалів нагадують силуети тварин: буйвола, ящірку, слона, орла і т.д. Переїзд до с.Нирків.

18:30 Прибуття в м.Хотин. Поселення (готель «Хотин» 2,3 місні номери з усіма зручностями). Вечеря. Вільний час. Ночівля.


index 3

07:30 Підйом. Звільнення номерів. Переїзд в Чернівці.
08:30 – 09:30 Прибуття в м.Чернівці. Сніданок.
09:30-12:30 За свою неповторну красу і чаруючий шарм місто дуже часто називають «Українським Віднем» або «Парижем в мініатюрі». Екскурсовод познайомить вас з головними визначними пам’ятками Чернівців: чотирма площами (Соборною, Театральною, Центральною і площею Філармонії), Чернівецьким драматичним театром імені Кобилянської, Георгіївською церквою, Органним залом, храмом Святителя Миколая. Після закінчення оглядової екскурсії по місту ми відвідаємо справжнісінький шедевр – архітектурний ансамбль Чернівецького Національного університету, який в минулому був резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, а з 2011 року включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Переїзд в Хотин.

13:30 Обід.
14:30 – 17:30 Відвідування комплексу фортифікаційних споруд «Хотинська фортеця» – одного з 7 рукотворних чудес України. Фортеця побачила дуже багато на своєму віку. Під її стінами билися армії Османської Імперії, козаки під проводом Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка. У деяких місцях стіни фортеці досягають висоти 45 метрів! Переїзд в м.Хмельницький

19:00 Вечеря в м.Хмельницькому.
20:18Відбуття в м.Миколаїв (Поїзд 110 Львів-Херсон)


index 4

09:11 Прибуття в м.Миколаїв.

 


Кількість осіб в дитячій групіВартість*
15+12100 грн/люд
26+21820 грн/люд
35+31630 грн/люд

*Вартість є орієнтовною та потребує уточнення при замовленні туру

У вартість входить: Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту, проживання в 2-х, 3-х, місцевих номерах зі всіма зручностями (1 ночі) в готелі м.Хотин, харчування згідно програми, екскурсійне обслуговування в м.Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський, , послуги супроводжуючого від фірми;
У вартість не входить: Залізничний проїзд Одеса-Хмельницький-Миколаїв, вхідні квитки (Чернівецький національний університет імені; Хотинська фортеця, Стара фортеця, Кришталева печера, Джуринський водоспад) страхування від нещасного випадку  (сума страхового покриття – 12500 грн) особисті витрати


инфоОформити заявку на екскурсійний тур “Перлини Західної України” можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one