Екскурсійний тур “По дорозі Ахілла і Суворова”

Екскурсія на Кінбурнську Косу з Миколаєва

Короткий опис екскурсійного туру: Запрошуємо вас в захоплюючу екскурсію з Миколаєва на Кінбурнську косу. За час подорожі ми зробимо захоплюючу прогулянку на катері до Кінбурської Коси, дізнаємося багато цікавого про багату історію коси, а також викупаємося і засмагаючи на найчистіших пляжах півострова. Можлива організація туру для інших регіонів України.

Програма туру

06:30 Виїзд в м.Очаків комфортабельним мікроавтобусом (автобусом). Прибуття до причалу.
08:00 – 09:00
Виїзд на баркасі на Кінбурнську косу. Водна прогулянка до Кінбурнської коси. Коса має свій власний неповторний мікроклімат – вона омивається як водами ласкавого Чорного моря, так і прісними водами річки Дніпро. У стародавні часи півострів мав назву Гілея і був широко відомий серед фінських купців і піратів. Тут відбулася легендарна Кінбурнська битва, зростає прототип Пушкінського дуба (… У Лукомор’я дуб зелений ….), А також, за легендами, в тутешніх місцях були Ахілл і Геродот.

11:10 Зустріч з екскурсоводом по Кінбурнській косі. Посадка на транспорт (ГАЗ 66). Початок сафарі-екскурсії по Кінбурнській Косі, за час якої ви почуєте захоплюючу розповідь про історію коси, а також ознайомитеся з Кінбурнським лісництвом і зоосадом, знаменитими грязьовими і сольовими озерами Кінбурнської коси, Ягорлицькою затокою, а також так званою «Ковалевської сагою» (згідно з однією з легенд тут був гай богині Гекати – володарки чаклунів).

14:00 Обід (факультативно). Ви можете взяти продукти з собою, або ж замовити обід у нас. У меню: Паелья (рис, 2 види м’яса, Салат грецький (маслини 2-х видів, бринза, в’ялені помідори, базилік, лимон), Салат овочевий (помідори 3-х видів, огірки, перець, гриби мариновані, листя салату), хліб, компот. Обіди необхідно замовляти заздалегідь!

15:00 – 18:30 Вільний час на пляжі для купання в найчистіших морських водах коси.

19:00 – 20:00 Відбуття на катері в м.Очаків. Від’їзд в м. Миколаїв;

Кількість осіб в групіВартість*

17

600 грн/люд

40

510 грн/люд

* Можлива організація екскурсійного туру для більш великих груп. Вартість вимагає уточнення для кожної конкретної групи

заказ-тура1У вартість входить:Проїзд до Очакова і назад, катер Очаків – Кінбурнська Коса – Очаків, транспортне та екскурсійне обслуговування на Кінбурської Косі, страхування від нещасного випадку (страхове покриття 5000 грн), послуги супроводжуючого від фірми, вхідний квиток в зоосад.
У вартість не входить: обід (орієнтовно – 120 грн /люд), особисті витрати.


инфоОформити заявку на екурсіонний тур на Кінбурнську Косу “По дорозі Ахілла і Суворова” з Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту info@han-tengry.com.ua
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 5030931 (Viber)
(050) 9533068
(067) 7540572


button one (1) main button a lot (1)