Від еллінів в екстремали!

Екскурсійний тур з відвідуванням античної Ольвії і рафтингом в Мигії

Короткий опис екскурсійного туру: Даний екскурсійний тур поєднує в собі відвідування давньогрецької колонії “Ольвія”, оглядову екскурсію по м.Миколаєву, вечірнє катання на катері по хвилях річки Інгул, а також відвідування “Мекки” любителів активних видів відпочинку – Мигії з катанням на рафтах по бурхливих порогах!

Програма туру

index Зустріч групи в м.Миколаєві. Переїзд в центральну частину міста
Початок оглядової екскурсії по місту «Легенди і таємниці граду на річці Інгул». За час екскурсійного туру ви познайомитеся з історією нашого чудового міста, почуєте розповідь про загадкові і таємничі катакомби, знаменитих миколаївців, таємниці і легенди вулиць Миколаєва.

?За час екскурсії ми пропонуємо вам відвідати на вибір:

1. Єдиний в Україні музей суднобудування і флоту, який знаходиться в старовинній будівлі, в царські часи яка була резиденцією головного командувача Чорноморського флоту. У дванадцяти залах музею представлений розвиток кораблебудування на території Північного Причорномор’я від давніх часів до сучасності, зокрема представлені більше ста моделей кораблів 17-19 століття (Вартість вхідних квитків: дорослий – 15 грн, дитячий – 6 грн, екскурсійне обслуговування – 20 грн/група ).

2. Один з найстаріших і найкращих зоопарків України – Миколаївський зоопарк. У зоопарку мешкає близько 360 видів найрізноманітніших тварин – слони, жирафи, ведмеді, леви, лами, верблюди, мавпи і тд. Загальна кількість мешканців зоопарку – понад 2,5 тисячі особин!

3. Музей «Старофлотські казарми» – краєзнавчий музей, який входить до трійки кращих музеїв України. Тут вам представлять експонати від найдавніших часів (знаряддя і побут первісних людей) до сучасності (Вартість вхідних квитків: дорослий – 15 грн, дитячий – 10 грн, екскурсійне обслуговування – 50 грн/група)

14:30 – 15:00 (Орієнтовно) – Обід. Переїзд в Ольвію.
Початок екскурсійної програми по національному археологічному заповіднику “Ольвія”. Антична Ольвія (у перекладі з давньогрецької «Щаслива»), є невід’ємною частиною культурної спадщини України. Древній поліс є одним з 4-х найбільших античних держав Північного Причорномор’я. Ольвія була заснована в другій чверті VI ст. до н.е. грецькими переселенцями на правому березі Бузького лиману (стара назва – Гіпаніс) і проіснувала майже тисячу років, до сімдесятих років IV ст. н.е. За час екскурсії по Ольвії ви почуєте захоплюючу історію про життя і підвалини міста, побачите залишки культових і адміністративних споруд, а також відвідаєте музей кераміки і лапідарій. Крім того, в кінці екскурсії ми підійдемо до місця, де можна буде загадати найзаповітніше бажання. Подейкують, що воно обов’язково збудеться 🙂

18:00 (Орієнтовно) – Переїзд групи в готель «Турист» * (2- місні номери «Стандарт» (ліжка роздільні. В номері є холодильник, ванна кімната, холодна і гаряча вода цілодобово, кондиціонер, телефон, балкон.). Вільний час.
* Готель може підбиратися індивідуально під замовника

20:00 Прогулянка на катері «Вечірні Вогні міста Святого Миколая». Пропонуємо вам подивитися на наше чудове місто з іншого боку! Захоплююча річкова прогулянка по річках Інгул і Південний Буг під приємну музику залишить приємний слід від знайомства з містом корабелів.

22:00 Повернення в готель. Ночівля.

index 2 08:00 Сніданок. Звільнення номерів. Посадка на автобус і виїзд в Мігію
11:00 Прибуття в с.Мигія. Огляд екскурсійних об’єктів і сплавів по Верхнє Мигійських порогах і порогу «Інтеграл». Тут все просто дихає величної тисячолітньою історією – знайдені археологічні пам’ятники часів палеоліту (близько 30 тис. років до н.е.), знаходилися античні поселення греків (поселення мало назву «Емігея», звідки і пішла назва Мигії), римлян, скіфів, перебував центр Коліївщини (Гайдамацька Січ). Ці землі побачили на своєму віку безліч відомих історичних особистостей: легендарного Івана Сірка, Петра Калнишевського, Пилипа Орлика – автора першої в Європі Конституції. А природа в Мигії володіє просто магічною красою! Не дарма, ці місця називають «Українською Швейцарією». Крім того, ми з вами відвідаємо так зване “Чорне озеро” – затоплений гранітний кар’єр, в якому раніше добували граніт. Глибина озера, за різними оцінками становить від 26 до 50 метрів!

12:30 Обід.
13:00 Катання на рафтах по порогу «Інтеграл» (за додаткову плату – 150 грн/чол за умови сплаву мінімум 10 чоловік з групи).

19:00 (Орієнтовно) Повернення в м.Миколаїв.

Вартість для групи від 870 грн/чол*

У вартість входить: Транспортний супровід по всьому маршруту, екскурсійне обслуговування, харчування (обід -1-2 день, сніданок 2 день), проживання в готелі «Турист» у 2- місних номерах «Стандарт» з роздільними ліжками (1 ніч), катання на катері з оглядом нічного міста (2 години), вхідні квитки в національний археологічний заповідник “Ольвія”, рекреаційні збори, страхування від нещасного випадку (покриття 5000 грн), послуги супроводжуючого від фірми.
В стоимость не входит: Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти під час оглядової екскурсії по Миколаєву, рафтинг (150 грн/люд)

* Вартість туру є орієнтовною і розраховується індивідуально під кожну групу. Кількість послуг, що надаються може змінюватися в залежності від побажань замовника!


инфоОформити заявку на екскурсійний тур “Від еллінів в екстремали!” можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити турі заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one