Харків – місто де збуваються мрії!

Харків – не просто місто мільйонник на північно – сході України. Це столиця Слобожанської культури і перша столиця України. Місце, яке славиться великою кількістю студентів і веселощів. Місто залізобетонних заводів і хмарочосів. Тут легко уживаються духовні храми і наукові інститути, бібліотеки і кінотеатри, одна з найбільших в світі площа Свободи і вузькі вулички! Місто Світла! Місто де збуваються мрії!

Під час екскурсійного туру (екскурсії) з м.Миколаєва ви побачите саме місто Харків у всій красі, відвідаєте «український Діснейленд», а також садиби і парки багатих харківських поміщиків 17 – 20 століття!

Програма подорожі:


17:35 – Відправлення поїздом з м. Миколаїв в м.Харків.


10:50 – Прибуття в м. Харків
12:00 – Заселення в хостел.
12:30 – Оглядова екскурсія по Харкову, протягом якої ви побачите всю красу другої столиці України, а зокрема: Університетську гірку, незвичайні пам’ятники Харкова: проф. Преображенський, Шаріков, герої роману “12 стільців”, “Віолончельний концерт”, Дзеркальний струмінь, мініатюри “7 архітектурних чудес Харкова”, пам’ятник Т.Г.Шевченку, площа Свободи, площа Конституції.

15:00 – Обід
15:30–19:30 – Відвідування Центрального парку культури і відпочинку – кращого парку атракціонів і розваги в Україні! Тут можна покататися на 30 атракціонах, побачити весь Харків з висоти пташиного польоту, просто купивши квиток на найвище колесо огляду України і просто весело відпочити!

20:00 – Вечеря. Прибуття в хостел. Ночівля.


08:00 – виселення з номерів.
8:30 – Сніданок
10:30– прибуття в м. Старий Мерчик, який славиться старовинним палацово – парковим ансамблем поміщиків Шидловських. У центрі палацу – паркового комплексу знаходиться сам маєток, який виглядає велично через понад 300 років. Багато приписують авторство маєтку самому Растреллі! Також відвідаємо Церкву всіх Святих, яка є ровесником маєтку, недалеко від якої розташована жертовна язичницька кам’яна баба, що володіє надприродною силою і пам’яттю давніх часів. Весь палацовий ансамбль оточений мальовничою місцевістю.

11:30 – відвідування Шарівського «цукрового» замку – пам’ятки архітектури Східної України. Палац довгий час належав цукровому магнату Кенігу, який і привніс в його архітектуру готичні і таємничі елементи. Весь комплекс складається з самого палацу, паркових алей з 300 – літніми дубами, фонтанів, ставка, оранжерей і будинку садівника.

13:00 – Обід в Краснокутську
14:00 – Відвідування Краснокутського Дендропарку – місця, в якому мешкають понад 350 видів рослин. Крім гарної природи і пейзажів, в парку можна побачити дерев’яні скульптури казкових героїв, усамітнитися на «острові кохання», сховатися під величезними лопухами, а також подивитися унікальне дерево гінкго, яке є сучасником динозаврів. Вільний час.

15:30 – Відправлення в м.Харків.
17:30 – Вечеря. Переїзд на залізничний вокзал м.Харкова.
19:28 – Відправлення поїздом в м.Миколаїв.


12:14 – Прибуття групи в м.Миколаїв


Вартість (дитячі групи)

Вартість екскурсії для дитячої групи*

15+11210 грн/люд
24+21065 грн/люд
33+3990 грн/люд
Вартість (дорослі групи)

Вартість екскурсії для дорослої групи*

161125 грн/люд
27965 грн/люд
37885 грн/люд

* Вартість туру є орієнтовною і розраховується індивідуально з урахуванням побажань групи (кількості осіб в групі, об’ємом наданих послуг і тд.)

У вартість туру входить:

 • Екскурсійне обслуговування;
 • Страхування від нещасного випадку (покриття 5000 грн);
 • Вхідні квитки в садибу і дендропарк;
 • Послуги супроводжуючого;
 • Транспортне обслуговування по м. Харків і Харківській області;
 • Харчування за програмою;
 • Проживання в хостелі.

У вартість туру не входить:

 • Залізничні квитки м. Миколаїв – м. Харків – м.Миколаїв;
 • Вхідні квитки на атракціони (від 25 до 150 грн);
 • Особисті витрати.

инфоОформити заявку на екскурсію в м.Харків з м.Миколаєва можна кількома способами:

 • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
 • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
 • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button a lot main button one