Екскурсійний тур “В гості до козаків”

Екскурсія на о.Хортиця і м. Запоріжжя з Миколаєва

 

Короткий опис екскурсії: За час проведення туру ви познайомитеся з козацькою столицею – островом Хортиця, дізнаєтеся про історію козацтва, про їх побут і традиції. Відвідайте єдиний в Україні музей ретро – автомобілів “Фаетон”. Приємним доповненням стане прогулянка на теплоході навколо величного острова

Програма туру

День 1
20:12 Виїзд групи з Миколаєва на поїзді

День2
05:40 Прибуття поїзда в м. Запоріжжя
07:00 –  початок оглядової екскурсії по Запоріжжю. Ми побачимо найдовший проспект в Європі – Соборний проспект в Запоріжжі на якому знаходиться Покровський кафедральний собор. А також отримаємо задоволення панорамою індустріального міста, яка відкривається з моста, помилуємося видом на ДніпроГЕС. На проспекті розташована велика кількість фонтанів, а також магазинів, ресторанів і кафе. Тут знаходиться багато адміністративних будівель і установ з красивою і старовинною архітектурою

09:00 – відвідування музею ретро автомобілів «Фаетон». Тут зібрана величезна колекція автомобілів 30 – 60 – х років, зарубіжного і вітчизняного автопрому, а також стрілецької та артилерійської зброї часів Другої Світової Війни. Кожен з експонатів має свою дивовижну і легендарну історію і є об’єктами музею не випадково. Музей приголомшує своєю територією в 3000 квадратних метрів. Кожна машина відреставрована і натерта до блиску.

11:00– відвідування вистави кінного театру «Запорізькі козаки». Це гордість і родзинка не тільки о. Хортиця, а й усього м. Запоріжжя. Колоритні козацькі уявлення включають в себе трюки на конях, роботу з батогом – гарапніком, а також різні козацькі ігри та забави. Під час свята проводиться ритуал посвяти в козаки. Після виступу можна покататися на конях і придбати сувеніри.

12:00 — Оглядова екскурсія по історико-культурному комплексу «Запорізька Січ». За час екскурсії ви своїми очима побачите узагальнюючий образ столиці Вольностей Війська Запорізького: огляните житло (курені) і господарські споруди степових лицарів, дізнаєтеся про побут і звичаї запоріжців, а також обов’язково проникніться духом козацької часу.

13:00 — Обід
13:30 — теплохідна прогулянка навколо о.Хортиця. Ви помилуєтеся пейзажами величного острова, відвідаєте Запорізький шлюз, зробите незабутню прогулянку в плавневу частину р. Дніпро, прослухаєте захоплюючу розповідь про заснування Олександрівської фортеці і розвитку м.Запоріжжя, історію Запорізького козацтва та багато іншого.

17:30 — вечеря і вільний час
19:50 — виїзд з м. Запоріжжя

Вартість для дитячої групи 23+2 особи – 690 грн

Вартість для дорослої групи 25 осіб – 670 грн

заказ-тура1У вартість входить: Транспортне обслуговування і екскурсійне обслуговування в Запоріжжі, вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеї історії запорізького козацтва, історико-культурному комплексу «Запорозька Січ» та музеї ретро – автомобілів “Фаетон”, харчування (обід, вечеря), катання на теплоході, страхування від нещасного випадку (покриття 5000 грн), послуги супроводжуючого фірми
У вартість не входить: вистава кінного театру “Запорізькі козаки”, залізничні квитки, особисті витрати

* Вартість туру є орієнтовною і розраховується індивідуально з урахуванням побажань групи (кількості осіб в групі, об’ємом послуг, що надаються и тд.)


инфоОформити заявку на екскурсію на острів Хортиця з Миколаєва можна кількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)