Екскурсія в музей Ракетних військ і Мігію

Короткий опис екскурсійного туру: Запрошуємо Вас відвідати унікальний в своєму роді Музей ракетних військ, який розташований в селі Побузьке неподалік від м.Первомайська, а також легендарну Мігію, з її “Чорним озером!”

Програма туру

06:30 Виїзд з міста Миколаєва в смт.Побузьке.
09:00  – Прибуття в смт.Побузьке. Початок екскурсії по музею.В радянські часи ці місця мали стратегічне значення – саме тут розташовувалися ретельно замасковані глибокі підземні командні пункти і шахти з найсучаснішими на той час ядерними ракетами. З утворенням незалежної України один з командних пунктів був перетворений в музей.Цей музей є унікальним у своєму роді.

Всі бойове обладнання залишилося в музеї з часів «холодної» війни між Радянським Союзом і США. Тут Ви побачите найбільшу в світі балістичну ракету «Сатана», величезні тягачі ракет, відвідайте командний пункт, в якому знаходиться та сама «червона кнопка», зійдіть в шахту пускової установки і оціните всю величезну ядерну міць СРСР.

12:00 – Закінчення еккурсіі. Переїзд в с. Мигія.
13:00 – Прибуття в с. Мигія. Обід (факультативно) .Огляд екскурсійних об’єктів і сплавів по Верхнє Мигійських порогах і порогу «Інтеграл». Тут все просто дихає величної тисячолітньою історією – знайдені археологічні пам’ятки часів палеоліту (близько 30 тис. років до н.е.), знахідки античного поселення греків (поселення мало назву «Емігея», звідки і пішла назва Мигії), римлян, скіфів, тут перебував центр Коліївщини (Гайдамацька Січ). Ці землі побачили на своєму віку безліч відомих історичних особистостей: легендарного Івана Сірка, Петра Калнишевського, Пилипа Орлика – автора першої в Європі Конституції. А природа в Мигії володіє просто магічною красою! Не дарма, ці місця називають «Українською Швейцарією». Крім того, ми з вами відвідаємо так зване “Чорне озеро” – затоплений гранітний кар’єр, в якому раніше добували граніт. Глибина озера, за різними оцінками становить від 26 до 50 метрів!

19:00 – 20:00 Прибуття в Миколаїв (орієнтовно)


Калькулятор розрахунку вартості туру для дитячих груп*

Виберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб (в т.ч. безкоштовних супроводжуючих)
Введіть кількість безкоштовних супроводжуючих
 

У вартість входить: Транспортне обслуговування і екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, екскурсія по території музею, страхування від від нещасного випадку (покриття 12500 грн), оформлення дитячої групи, супроводжуючі від шкільного колективу .
Додатково оплачується: спуск в шахту командного модулю (300 грн/ос), обід (від 120 грн / чол)
*У розрахунок включена вартість дитячих квитків для основної групи та дорослих квитків для супроводжуючих. У випадку наявності дорослих в основній групі (не супроводжуючих) вартість буде перерахована індивідуально


Калькулятор розрахунку вартості туру для дорослих груп*

Выберіть кількість учасників мандрівки
Введіть точну кількість осіб

У вартість входить: Транспортне обслуговування і екскурсійне обслуговування по всьому маршруту, екскурсія та вхідні квитки в музеї, страхування від нещасного випадку (покриття 12500 грн).
Додатково оплачується: спуск в шахту командного модулю (300 грн/ос), обід (від 120 грн / чол)
*У розрахунок включена вартість дорослих квитків. У випадку наявності у групі дітей вартість буде перерахована індивідуально

*Вартість туру уточнюйте у наших менеджерів.


инфоОформити замовлення на екскурсію в музей Ракетних військ і Мігію з міста Миколаєва можна декількома способами:

  • Натиснувши на кнопку Замовити тур і заповнити форму замовлення
  • Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
  • Зателефонувавши нам за телефонами:

(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>


button one (1) main button a lot (1)