English version of this hiking you will find here
Маршрут проходить по ландшафтним паркам «Монастирище» і Приінгульському ландшафтному парку. «Монастирище» – це дохристиянське капище, язичницька культова споруда з жертовниками і сакральними символами на каменях. «Монастирище» оповите легендами. Одна з них говорить про захований в одній з печер парку козацький скарб. У Приінгульському ландшафтному парку багато мальовничих місць, які варто побачити. Тут гармонійно поєднуються водойми і скелі. Багато зі скель мають свої імена – «Пугач», «Стовп» (або «Скала Кам’яних богатирів»), «Спляча красуня» і т.д. Тут же знаходиться знаменитий Пелагеївський жіночий монастир. В даному поході можуть брати участь діти від 10 років.
Похід може бути розрахований на 2 або 3 дні
Опис маршруту
День 1 : Початок маршруту від с.Розановка, Миколаївській області. До селища прямують маршрутні таксі з м.Новий Буг. До Нового Бугу можна доїхати поїздом або автобусом. Сьогоднішній наш день проходить по ландшафтному парку «Монастирище». Радиальний вихід по річці Березівка. Переправа. Перехід до села Завтурове. Обід (перекус) по дорозі. Відвідування скіфських курганів. Продовження подорожі уздовж берега річки Інгул. Стоянка неподалік від гирла р.Березівка. Вечеря. Ночівля.
День 2: Сніданок. Піший перехід уздовж правого боку Інгул і Софіївського водосховища. Приінгульський ландшафтний парк має чудову енергетику і ви обов’язково відчуєте це! Перекус (обід) під час переходу. З цих місць відкривається прекрасний вид скелі «Пугач», «Спляча красуня», а також на Пелагеївський жіночий монастир – храму, знаменитого далеко за межами Миколаївської області. Стоянка в парку. Вечеря. Ночівля.
День 3: Сніданок. Піший перехід уздовж Софіївського водосховища. Тут Ви побачите неймовірно красивий пейзаж, в якому поєднуються фьорди, скелі і ліс. Перекус (Обід). Перехід до с. Софіївка. Розбиття табору неподалік селища. Вечеря. Ночівля.
День 4: Сніданок. Вихід по річці Інгул і до маєтків Тропініних. Маєток поміщиків Тропініних розташован на території Щорсівського парку на протилежному від Софіївки березі Інгулу, в селі Щорсово. Брати Іван і Афанасій Тропініни, сини купця М. Тропініна, були відомими меценатами, будівельниками церков та піклувальниками навчальних закладів. Одна з херсонських лікарень носить їхнє ім’я. У 1912 р. Тропініни побудували на лівому березі Інгулу садибу і заклали парк. Садибний будинок погано зберігся, але вже ведеться реставрація. Також зберігся льох, в якому влаштований банкетний зал. У парку ростуть столітні осокори діаметром більше метра, клени, шовковиці. Обід. Учасники маршруту можуть відвідати лікувальне солоне озеро з блакитною глиною (за дод. плату). Закінчення пішої подорожі. Від’їзд учасників походу.
Вартість подорожі – 270 грн/10$ за добу
У вартість входить: оренда туристичного спорядження, послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування – (сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страхування.
У вартість туру не входить: Особисте спорядження (наплічник, спальник, килимок), проїзд, відвідування лікувального солоного озера з блакитною глиною, особисті витрати.
Фото звіт по проведенному походу можна подивитися тут
Збирай групу однодумців і отримаєте знижку!
Кіл – сть осіб в групі | Вартість |
1 людина | 800 грн/за добу |
2 – 3 людини | 400 грн/за добу |
5 – 8 людей | 270 грн/за добу |
8 – 12 людей | 240 грн/за добу |
Інформацію про те, що необхідно брати з собою в похід ви знайдете тут
Оформити заявку на похід по Миколаївській області “За легендами річки Інгул” з Миколаєва можна декількома способами:
- Натиснувши на кнопку Взяти участь в поході і заповнити форму замовлення
- Відправивши запит на електронну пошту filinvm@gmail.com
- Зателефонувавши нам за телефонами:
(068) 589 80 68 (Viber)
(066) 7131671
/p>